Skip to content
Pomahame spolu
Pomahame spolu mobil

Pomohli sme spolu, ĎAKUJEME!

Naše poďakovanie patrí všetkým vám, milí zákazníci siete 101 drogerie, ktorí ste sa nákupom výrobkov Schwarzkopf zapojili do 2. ročníka charitatívnej akcie POMÁHAJME SPOLU. Aj vďaka Vášmu nákupu sa podarilo vyzbierať dostatok prostriedkov na trojdňový pobyt v čarovnom prostredí Nízkych Tatier a Liptova, a to až pre 21 mamičiek a 45 detí z 8 regiónov Slovenska.

Aj vďaka našim partnerom a ich pomoci a ústretovosti sa nám podarilo pripraviť program nabitý aktivitami a zábavou.

Hneď prvý deň deti absolvovali športové súťaže v krásnom areáli hotela Mikulášska chata, v ktorom boli aj ubytovaní. Všetci malí športovci získali hodnotné ceny od Schwarzkopf a 101 drogerie. Kým si večer mamičky oddýchli v príjemnom hotelovom wellness, deti si užili detské kino a nakreslili mamičkám krásne obrázky v tvorivých dielničkách.

Detičky sa tešili najmä na druhý deň – na celodenné kúpanie a šantenie na množstve atrakcií v Tatralandii ako aj návštevu unikátnej kontaktnej ZOO. Po návrate do hotela a večeri sa rozbehlo ďalšie kolo zábavy – detská diskotéka s neodmysliteľnými balónikmi a bublinkami. Pre mamičky bol pripravený bowling.

Tretí deň sme tiež využili naplno. Zo srdca strediska Jasná Nízke Tatry sme sa lanovkami presunuli na Chopok, kde bolo v reštaurácii Rotunda pripravené pre všetkých chutné občerstvenie. Po návrate k hotelu nás čakalo lúčenie. Všetci sme boli úprimne dojatí – za tie spoločne prežité 3 dni sa podarilo vytvoriť príjemné prostredie a zažiť kopu radosti a zábavy, ktorú ocenili nielen deti, ale aj mamičky.

Počas príprav ako aj celého priebehu pobytu boli pre nás obrovskou oporou ľudia zo združení, ktoré denne pracujú a pomáhajú práve najzraniteľnejším z nás. Veľká vďaka patrí Centru Rodiny v Bratislave za nezištnú pomoc a množstvo cenných rád pri tvorbe konceptu. Veľmi pekne ďakujeme občianskemu združeniu Fórum života, ktoré nám v rámci svojho projektu Zachráňme životy, pomohlo s výberom účastníkov, komunikáciou s krízovými centrami a ich klientkami počas celého priebehu, ktorá nie je, vzhľadom na potrebu špecifickej ochrany ich klientiek, vôbec jednoduchá. Veríme, že aj v budúcnosti budeme mať možnosť pomôcť pri ich neľahkej práci.

Ešte raz vám všetkým ĎAKUJEME a už teraz sa tešíme na ďalší ročník charitatívnej akcie POMÁHAJME SPOLU!

Pobyt sa konal v dňoch od 6. 8. do 8. 8. 2019

Partneri

Schwarzkopf Logo
101 Drogeria logo
Logo Centrum rodiny
forum zivota logo
Logo Zachranme zivoty
Jasna
Tatralandia
Logo Zoo Kontakt

Zúčastnené siete predajní

101 Drogeria logo

Zúčastnené značky

Schwartzkopf logo
Back To Top