Skip to content
Pomahame spolu 2021
Pomahame spolu 2021

Pomohli sme spolu, ĎAKUJEME!

Dobrodružstvo na rieke pre deti z detských domovov

 

Aj tento rok spojili svoje sily 101 drogerie a spoločnosť Henkel Slovensko so značkou Schwarzkopf a pripravili pre deti z detských domovov dobrodružný deň na rieke Dunajec. Predajná akcia pod názvom #Pomáhajme spolu bola na jar tohto roku už štvrtým ročníkom v poradí a určite nie poslednou.

Všetko sa začalo už začiatkom roka, kedy obe spoločnosti hľadali spôsob ako pomôcť a priniesť radosť tým, kto to najviac potrebuje. Po úspešnom minulom roku, kedy sme pripravili deťom deň na divokom západe a podarilo sa nám vyzbierať takmer 9 000 Eur, latka bola postavená vysoko.

Preto každý z organizačného tímu zaspomínal na detstvo a vlastné sny. A myšlienka bola na svete – chce to dobrodružstvo! A čo je viac dobrodružné ako rafting na rieke obkolesenej horami?

Začali sa preto prípravy s jasným cieľom – byť v zbierke ešte úspešnejší ako v minulom roku, tak aby sme na Dunajci, neskôr v lete, mohli privítať čo najviac raftingových skupín.

Predajná akcia bola aktívne propagovaná v našom akčnom letáku, facebookovom profile ako aj na všetkých predajniach. Takto pripravení sme čakali na najdôležitejší článok našej akcie – na Vás, našich zákazníkov. Ani tento rok, napriek zložitej situácii spojenej s globálnou pandémiou ste nás nesklamali a zachovali ste nám a najmä značke Schwarzkopf priazeň.

Výsledkom bolo vyzbieraných takmer 9 000 Eur. A tak ako sme sľúbili, pozvali sme koncom augusta takmer stovku detí z detských domovov z Oravy a Východného Slovenska zažiť rafting na Dunajci. A čo bolo pre nich pripravené? Rafting na rieke Dunajec, po ktorom nasledoval chutný obed a napokon sladká bodka po adrenalínovom zážitku – čokoládovňa, plná chutnej čokolády a ručne robených praliniek. Na konci dňa, síce uťahaní no o to spokojnejší pri pohľade na detské úsmevy, sme si zagratulovali za ďalší ročník akcie a už dnes rozmýšľame nad témou tej budúcoročnej.

A to všetko vďaka Vám, našim zákazníkom. Ešte raz jedno veľké ďakujem všetkým.

Partneri

Schwarzkopf Logo
101 Drogeria logo

Zúčastnené siete predajní

101 Drogeria logo

Zúčastnené značky

Schwartzkopf logo
Back To Top